Kurz: Excel pro ekonomy a pokročilé

Kurz je určen pracovníkům oddělení controllingu, ekonomických a finančních útvarů, účetním, vedoucím a manažerům, kteří se chtějí zdokonalit ve využívání Excelu.  Délka kurzu je 8 případně 16 vyučovacích hodin.

Obsah kurzu:

  • Vybrané funkce a nástroje pro finanční reporting
  • Seznamy, tabulka jako objekt,
  • Kontingenční tabulky
  • Metody a kontroly v Excelu
  • Grafy, tisk a možnosti nastavení Excelu
  • Tvorba uživatelské funkce

Detailní obsah kurzu zde

Kde: Friends Coffee house (FCH),  Palackého 719/7,  Praha 1  nebo Dělnická, Praha 7 (bude upřesněno po vzájemné dohodě) více zde

Kdy: pátek 10.1.2020,  od 8:30 do 17h,  (jednodenní kurz).

Organizace kurzu: Výuka je zaměřena na procvičování praktických dovedností při práci v Excelu.  Posluchači řeší připravené příklady v pracovním souboru.  Příklady jsou vybírány dle zájmu a potřeb posluchačů. V ceně je zahrnuto základní občerstvení. Minimální počet jsou 3 účastníci. Kurz probíhá v zasedací místnosti s projektorem.

Vzít sebou: Notebook s programem MS Excel 2010/2013/2016. Případně mohu na vyžádání notebook zapůjčit.

Délka kurzu: 1 denní nebo 2 denní kurz

Cena jednodenního kurzu pro jednoho posluchače (8 vyučovacích hodin) : 3.900,- Kč a zahrnuje vybraná témata osnovy kurzu.

Cena dvoudenního kurzu pro jednoho posluchače (16 vyučovacích hodin) : 7.400,- Kč a zahrnuje všechna témata osnovy kurzu.

Kdo: Ivo Novák

Registrace /objednávka: zde   Při platbě předem sleva 10%,  uveďte kód: 2022, fakturu vám zašleme.

Lektor : Ing. Ivo Novák. Od roku 2010 poskytuji školení programů MS OFFICE a vyvíjím aplikace pro controlling. Zabývám se také vytvářením webových aplikací na službě MS SharePoint pro ukládání, uspořádání a sdílení dokumentů  a tvorbou pracovních procesů.

foto_novak

Neškolíme jen na základě námi určených osnov, ale držíme se zásady, že obsah služby u nás určuje zákazník. Některé naše školení probíhají tak, že zadavatel nás stručně seznámí s obsahem práce účastníků a my navrhneme osnovu a časovou náročnost školení. Osnovu vždy přizpůsobujeme tomu, aby školení vedlo k poznatelnému zefektivnění práce, kterou účastník koná pro Vaši firmu.

.